سید مصطفی میرسلیم

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقاى دكتر حسن روحانی
رئيس محترم جمهوري اسلامي ايران

موضوع : اعلام آمادگی برای خدمت به مردم

با سلام
ضمن عرض تبریک مجدد انتخاب آن جناب به ریاست جمهوری اسلامی ایران، صمیمانه آرزو می نمایم که در جهت تحقق اهداف انقلاب اسلامی و برقراری عدالت و محو فساد توفیق الهی نصیبتان گردد و آرامش و رفاه مردم با بهبود شرایط اقتصادی و رفع تبعیض وحل معضل اشتغال در دولت دوازدهم افزایش یابد.

پیشاپیش رای هيئت وزيران جديد آن جناب در دولت دوازدهم نیز از درگاه ایزد منان آرزوی موفقیت روزافزون در جهت تحقق اهداف و برنامه های نظام جمهوری اسلامی می نمایم.

نظر به اين که تاکنون تحت تأثیر برخی سوء تدبیرها و فرصت سوزی ها در داخل و اقدامات خصمانه استکبار و دشمنان از خارج، برآیند عملکرد کشور به نحوی بوده است که فاصله زیادی از نظر توسعه و پیشرفت با اهداف سند چشم انداز و در مقايسه با رقبای منطقه ای بوجود آمده است، تدوین و تحقق” برنامه توسعه شتابان جمهوری اسلامی ایران” در دولت دوازدهم ضرورت اجتناب ناپذیر دارد که لازمه آن تعامل خوب با دنیا برای جذب سرمایه و فناوری های پیشرفته و رقابتی از یکسو و بويژه بکارگیری همه جانبه امکانات کشور و استفاده مؤثر از نیروی انسانی توانمند و سرمايه هاى داخلى از سوی دیگر است.

به همین منظور و با عنایت به دعوت اخیر جناب عالی برای همکاری پیشنهاد می نمایم که به عنوان یکی از کانونهای تفکر ریاست جمهورى، با دعوت از نامزدهای ریاست جمهوری دوره دوازدهم كه علاقه مند و معتقد به اين همكارى اند و تشکیل جلسات مداوم و مؤثر، شرایطی فراهم گردد تا با جمع بندی انديشه ها و نظريات ایشان که خود متکی به جمع زیادی از نخبگان کشور است، بدور از فضای رقابت و در جوی صمیمی و دوستانه و خدمت گرايانه، پیشنهادهاى عملياتى ارائه و جمع بندی و تقديم دولت گردد.

قطعاٌ پیشرفت و موفقیت دولتها در ایران بویژه دولت دوازدهم، آرزوی همه دوستداران انقلاب و کشور است.

ضمن آرزوی توفیق برای جناب عالی و همکاران محترم در خدمت به مردم ، آمادگی خود را مانند گذشته براى هر گونه همکاری و همفکری با هدف چاره جويى مشكلات كشور اعلام می نمایم.

سید مصطفی میرسلیم
سوم خرداد 1396

لینک کوتاه : https://mirsalim.com/SQgQ6

2 نظرات

 1. علی حق دهقان

  خرداد 3, 1396 در 1:56 ب.ظ

  احسنت جناب میرسلیم . شما نمونه یک دولتمرد مردمی و وطن دوست هستید افرین به اعلام آمادگی تان در روز تاریخی سوم خرداد

  پاسخ

 2. AMIR

  خرداد 12, 1396 در 11:40 ب.ظ

  موفق باشید اقای میرسلیم

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *