میرسلیم حرم حضرت معصومه
نامزد انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری گفت: معلمان نباید شغل‌ دوم و سوم داشته باشند.

سید مصطفی میرسلیم در حاشیه زیارت حرم مطهر حضرت معصومه(س) در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به اینکه باید دولتی روی کار بیاید که خدمتگزار واقعی مردم باشد، اظهار کرد: دولت باید برنامه‌های خود را با هدف خدمت به مردم دنبال کند نه اینکه دنبال منافع خود بوده و بخواهد چهار سال دیگر در راس کار باقی بماند.

وی با اشاره به اینکه حل مشکلات جوانان از نکاتی است که باید مورد توجه جدی قرار گیرد، تصریح کرد: حل مشکل ازدواج جوانان از مسائلی است که باید به آن توجه داشته باشیم و ضروری است که دولت نیز حمایت های لازم را داشته باشد.

کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ضرورت مقابله با فساد را از دیگر نکات مورد تاکید دانست و یادآور شد: در حوزه آموزش و پرورش اقدامات بسیاری انجام شده است اما باید به شان فرهنگیان بیش از پیش توجه شود.وی با بیان اینکه معلمان شغل دوم و سوم دارند این، شایسته نیست، یادآور شد: معلمان تربیت کننده آینده سازان این مملکت هستند و باید به جایگاه آنها بیش از پیش توجه شود.

نامزد انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری یادآور شد: در کشورهای پیشرفته معیشت معلمان مورد توجه جدی قرار می گیرد و معیشت معلمان از مسائلی است که باید اهتمام لازم به آن صورت گیرد تا این قشر با آرامش خاطر به امر تعلیم و تربیت بپردازند.

لینک کوتاه : http://mirsalim.com/6CsF1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − 7 =