عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: سالیان سال است آن‌هایی که دست اندرکار فساد بودند، کارشان را کرده‌اند و لفت و لیس های‌شان را انجام داده‌اند و اختلاس های‌شان را کرده اند و سرمایه‌های‌شان را از کشور بیرون کرده‌اند و خانه و آپارتمان که سهل است برای خود قصر هم خریده اند.

 

به گزارش روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی، سید مصطفی میرسلیم در جمع دانشجویان دانشگاه علم و صنعت گفت: باید به مسئله فساد به عنوان یک مشکل اساسی در هر شرایطی توجه کرد و این یک مسئله عام است و تک بعدی نیست.

رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: یکی از ریشه‌های فساد وجود یا شکل‌گیری نمونه بد است.

وی تصریح کرد: نباید به نمونه‌های بد بی‌توجه بود و باید این نمونه‌ها را هر وقت در جامعه دیدیم، برای برخورد با آن‌ها احساس وظیفه کنیم.

میرسلیم خاطرنشان کرد: وقتی فساد اتفاق افتاد نباید به آن دامن زد و ما اصلی با عنوان عدم تشیع فاحشه داریم و باید روش به گونه‌ای نباشد که وقتی موضوعی را مطرح می‌کنیم آنچه زشت و ناپسند است شایع کنیم که سرایت پیدا کند.

رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی یادآور شد: نمی‌توان به چراغ خطر شکل‌گیری فساد بی توجه بود؛ باید حساسیت به خرج داد و آن را به عنوان یک هشدار تلقی کرد. هر جا که در جامعه می‌بینیم رگه‌هایی از فساد شکل گرفته نباید به آن بی توجه باشیم و باید هشدار داد.

وی تاکید کرد: کسی که فساد کرده باید مشمول برخورد جدی قرار گیرد. سالیان سال است آن‌هایی که دست اندرکار فساد بودند، کارشان را کرده‌اند و لفت و لیس های‌شان را انجام داده‌اند و اختلاس های‌شان را کرده اند و سرمایه‌های‌شان را از کشور بیرون کرده‌اند و خانه و آپارتمان که سهل است برای خود قصر هم خریده اند چون با این افراد برخوردی صورت نگرفته تسری پیدا کرده است؛ یکی از عوامل گسترش فساد عدم برخورد با مفسدان است.

این عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام توضیح داد: متاسفانه مجموعه قوانین ما از لحاظ تعدد به گونه‌ای است که اگر هر اقدامی بخواهید انجام دهید برای توجیه کردن، می‌توانید یک ماده قانونی پیدا کنید.

لینک کوتاه : https://mirsalim.com/mzxIx

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *