میرسلیم

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به طرح برخی مطالب از سوی رسانه‌ها و فعالان سیاسی مبنی بر چرایی سکوت میرسلیم طی دو دهه اخیر، گفت: ۲۰ سال است که در همین سکوت و بدون تظاهر درباره مبانی سیاست‌های کلی نظام و مصادیق عملى اقتصاد مقاومتی فعالیت داشته‌ام.

به گزارش روابط عمومی حزب مؤتلفه اسلامی، سید مصطفی میرسلیم در اجلاس دبیران استانی حزب مؤتلفه اسلامی اظهار کرد: امروز کسی نمی‌تواند حزب و تشکیلاتی را مثال بزند که همچون مؤتلفه اسلامی دارای چنین ابهت اعتقادی و سیاسی باشد.
وی افزود: بسیاری از احزاب و تشکل‌ها یا در ایام انتخابات شکل گرفته‌اند یا به وسیله دولت‌ها ایجاد شده‌اند؛ یعنی برخی از آنها تشکیلاتى کاملا دولتی با اعضایی از بدنه دولت هستند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه ما برای اداره کشور برنامه‌هایی مبتنی بر سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری تهیه و تدوین کرده‌ایم، گفت: ما از همه بهتر معنای اقتصاد مقاومتی را می‌دانیم و بدان اعتقاد داریم.

میرسلیم با اشاره به طرح برخی مطالب از سوی رسانه‌ها و فعالان سیاسی مبنی بر چرایی سکوت خود دو دهه اخیر، تصریح کرد: ۲۰ سال است که در همین سکوت و بدون تظاهر درباره مبانی سیاست‌های کلی نظام و مصادیق عملى اقتصاد مقاومتی فعالیت داشته و خودمان کار کرده‌ایم. آیا باید همه فعالیت‌هاى سیاسى توأم با خودنمایى باشد تا مقبول شود؟

رئیس شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی خاطرنشان کرد: من نامه‌ای خدمت رهبر معظم انقلاب نوشتم و گفتم اگر افرادی نزد شما آمدند و گفتند تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی میسر نیست، حضرتعالی گزارش کتبی بنده را درخصوص اجرای اقتصاد مقاومتی به آنها ارائه بدهید. ما افتخار مى کنیم که این سیاست‌ها را در مجموعه خود در صحنه عمل محقق کرده ایم و ىقین داریم در کل کشور قابل تحقق است، اما به دست افرادى که بدان معتقد باشند.

وی اظهار کرد: ما در سال‌هاى به اصطلاح سکوت، مشغول کار مداوم و توأم با مرارت  برای خدمت به این نظام مقدس  بودیم و امروز به لطف خدا می‌توانیم نمونه‌های عملیاتی و تولیدى مشخصی را در این زمینه ارائه دهم. اینها نه شعار است و نه صرف ادعا و تبلیغات!

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه باید برای اجرا و تحقق سیاست‌های کلی ابلاغى مقام معظم رهبری سینه چاک باشیم، گفت: برنامه ششم توسعه باید بدون رودربایستى و مطابق سیاست‌های کلی به صورت ایجابى اصلاح شود چراکه برنامه فعلی جوابگوى آن سیاست‌ها نیست و ما را به اهداف چشم انداز نمى‌رساند.

میرسلیم با تأکید بر اینکه ما در عمل تابع محض منویات ولی فقیه هستیم، اظهار کرد: البته در این میان وظیفه خود مى دانیم که دیدگاهها و نظریات کارشناسى خود را به رهبر معظم انقلاب منتقل می‌کنیم. ما از ارائه مشورت دریغ نمى کنیم اما درنهایت از هر ابلاغیه ایشان بلادرنگ تبعیت مى کنیم.

رئیس شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی در پایان ضمن ردّ انگیزه هاى قدرت طلبانه و سیاسى کارانه در ورود مستقیم مؤتلفه اسلامی به صحنه رقابت‌های انتخاباتی، خاطرنشان کرد: ما در موتلفه اسلامی تشخیص داده ایم که امید بستن به دیگران و کمک خیرخواهانه و غیر مستقیم به آنها براى نیل به آرمانهاى قانون اساسى کافى نبوده است و ناگزیریم به صورت مستقیم وارد میدان خدمت بشویم و با گرو گذاشتن آبروى سیاسى پنجاه ساله خود مسئولیت بپذیریم و براى نجات انقلاب اسلامى و کشور از نابسامانی‌هایى که گریبانش را گرفته و مردم شریف ما را مستأصل کرده است اقدام کنیم.

لینک کوتاه : https://mirsalim.com/pMfec

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *