رییس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت:مجلس یازدهم باید جلوی تداخل منافع با دولت را بگیرد و شفافیت را سرلوحه کار‌های خود قراردهد.

سیدمصطفی میرسلیم در گفت‌وگو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان، درباره راهبرد‌های کلانی که نمایندگان منتخب مردم در مجلس یازدهم باید مد نظر داشته باشند، اظهارداشت: راهبرد اصلی مجلس باید در اقدام‌های مستحکم باشد و کار‌هایی انجام دهد که مؤثر و با دوام باشد.

وی ادامه داد: نمایندگان باید تمام سرچشمه‌های فساد را کور کنند والا هیچ راه حلی به نتیجه نخواهد رسید و اعتماد مردم جلب نخواهد شد.

این عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه بیشترین خسارت را ثروت‌های بادآورده به اعتماد مردم زده است، تاکید کرد: آیا با صاحبان این ثروت‌های بادآورده‌ باید مماشات کرد؟

منتخب مردم تهران در مجلس یازدهم اضافه کرد: اولا مجلس باید خود را از چنان افراد و چنان منابعی منزه کند و ثانیا مجلس باید استقلال خود را نسبت به دولت حفظ کند تا بتواند بر دستگاه اجرائی نظارت مؤثر داشته باشد.

میرسلیم در پایان خاطرنشان کرد: مجلس یازدهم باید جلوی تداخل منافع با دولت را بگیرد و شفافیت را سرلوحه کار‌های خود قراردهد.

لینک کوتاه : https://mirsalim.com/rPIPt

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *