میرسلیم قم شهرک صنعتی شکوهیه
به گزارش روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی، سیدمصطفی میرسلیم صبح امروز(دوشنبه)با سفر به استان قم ضمن بازدید از مجتمع صنعتی شکوهیه در جمع کارگران این مجتمع حضور یافت.

وی در این بازدید ضمن تبریک ولادت حضرت ابوالفضل(ع) و همچنین فرارسیدن روزکارگر، اظهارکرد: امسال روز چهارم شعبان با روز کارگر مقارن شده است. حضرت عباس(ع) کاری بر مبنای ایمان، تقوا،عشق، وفاداری، صمیمیت و عقل انجام داد.

نامزد حزب موتلفه اسلامی در انتخابات ریاست جمهوری گفت: ما امروز چیزی برای پیشرفت کم نداریم و اگر مشکلی در حوزه اقتصاد و تولید پیدا کردیم بخاطر نبود مدیریت است.

میرسلیم تاکید کرد: وقتی دولت وقتی جایی سرمایه گذاری شده است و استعدادهایی مشغول فعالیت هستند نباید مانعی برای آن ایجاد کند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: امروز معنا ندارد مهندس و کارگر مهاجرت کند و به پیشرفت صنایع خارجی ها کمک کند.

وی خاطرنشان کرد: قابلیت ها و امکانات خدادادی ما اصلا قابل مقایسه با کشورهای اطرافمان نیست. ما درکشورمان نیروی انسانی خوبی داریم ولی متاسفانه شاهد این هستیم که کالای ترکیه ای از مرز بازرگان وارد کشور میشود؛ این جز سومدیریت چیزی دیگری نیست.

میرسلیم با بیان اینکه ما باید بگونه تولید و صنایع را مدیریت کنیم که هیچ تحریمی نتواند ما را تهدید کند، افزود: ما میتوانیم با مدیدیرت صحیح، هم نیاز داخلی را تامین کنیم و هم صادرات داشته باشیم.

نامزد حزب موتلفه اسلامی در انتخابات ریاست جمهوری اظهار کرد: ما نیازمند آمریکا نیستیم زیرا آنها باید قدر ما را بدانند. امروز ایرانیان به صلح و امنیت جهانی کمک زیادی می کنند.

وی با اشاره ضرورت موضوع کیفیت در تولید،‌ گفت: ما ضمن کمیت کار و تولید باید به کیفیت هم توجه کنیم زیرا در این شرایط دررقابت با سایر کشورها کم می آوریم. ما باید نسبت به کیفیت تولید تعصب داشته باشیم چراکه رتبه جهانی ما به کیفیت مربوط است.

میرسلیم تاکید کرد: ارزش انسان به کار و کیفیتی است که انجام میدهد بنابراین اگر شما کارگران کارتان را قربه الی الله انجام دهید عین عبادت و نماز برای شما حساب میشود.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه پیشنهادات کارگران می تواند به کیفیت تولید کمک کند، گفت:در این شرایط کارخانه ای زنده و پیشرو خواهیم داشت چراکه فکر زنده باعث پیشرفت خواهد شد و سطح کیفیت و بهره وری افزایش خواهد یافت.

لینک کوتاه : https://mirsalim.com/81JNk

3 نظرات

 1. قمیش یاسرحمیدی

  اردیبهشت 16, 1396 در 0:19 ق.ظ

  سلام علیکم،استان خوزستان،استان تهران،آذربایجان شرقی،اصفهان،فارس ،یزد،وچنداستان دیگرایران بایدشناسایی شوندچون نیازمندتقسیم به چندین استان است،برخی استانهاحتی نیازمنداست که به بیش ازپنج استان مستقل تقسیم وبرخی نیزنیازمندتقسیم به سه استان مستقل می باشدوبرخی نیازمندتقسیم به دواستان است

  پاسخ

 2. یاسین عبدی

  اردیبهشت 20, 1396 در 11:08 ب.ظ

  خواهش می کنم دولت آقای سیدمصطفی میرسلیم اولین دولتی باشدکه پول بدون پشتوانه خرج نمی کند واین راهم به مردم درمناظره قول دهد

  پاسخ

  • کامیار حاجی زاده

   اردیبهشت 20, 1396 در 11:10 ب.ظ

   حرف من حرف یاسین عبدی است

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *