مهندس-میرسلیم-و-علوی-گرگانی

رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در دیدار با آیت الله علوی گرگانی با تاکید بر اینکه همواره باید از افراد با تجربه در صحنه مدیریت کشور استفاده کرد، گفت: مدیران بی تجربه باعث افزایش مشکلات مردم می‌شوند.

به گزارش روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی، سید مصطفی میرسلیم به همراه دبیرکل و جمعی از اعضای شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با آیت الله علوی گرگانی از مراجع تقلید دیدار کردند.

در ابتدای این دیدار سید مصطفی میرسلیم عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه حزب موتلفه اسلامی در این مقطع تصمیم گرفته است تا وارد صحنه انتخابات شود، اظهار کرد: موتلفه اسلامی احساس کرده که نسبت به آرمان های انقلاب بی وفایی صورت گرفته و جفا شده است.

وی لزوم تحقق نتیجه مطلوب در همه امور را اخلاص و حرکت در مسیر رضای حق تعالی دانست و افزود: ما همواره در حزب موتلفه اسلامی سعی می کردیم برادرانه همدیگر را نصیحت کنیم تا خدای ناکرده در فعالیت های سیاسی و اجتماعی دچار خودکامگی نشویم.

میرسلیم تصریح کرد: برای مشکلاتی که امروز در کشور وجود دارد و مردم را ناراحت کرده است، باید با تدبیر و دانش وارد صحنه شد. بسیاری از مسائل همچون معیشت مردم و معضلاتی مانند آلودگی های زیست محیطی که مردم برخی استان‌ها را گرفتار خود کرده است، با وعظ و نصیحت درست نمی‌شود بلکه حل آنها چاره علمی و فنی دارد. بنابراین باید بر مبنای دانش و شناخت دقیق به مسائل مردم رسیدگی کرد.

رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با تاکید بر اینکه همواره باید از افراد با تجربه در صحنه مدیریت کشور استفاده کرد، گفت: یک فرد با تجربه یعنی کسی که اشتباهاتش را در موقعیت‌های گوناگون کرده باشد و دیگر نخواهد در عرصه‌های مدیریتی جمهوری اسلامی دست به آزمون و خطا بزند و بر مصائب و مشکلات مردم بیافزاید.

لینک کوتاه : https://mirsalim.com/IV5jd

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *