سید مصطفی میرسلیم

رئیس شورای مرکزی مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: ما نمی‌توانیم نسبت به حفظ میراث امام خمینی(ره) و شهدای انقلاب اسلامی و حل معضلات کنونى کشور که دل مؤمنان بویژه رهبر معظم انقلاب را به رنج آورده است، بی‌توجه باشیم.

به گزارش روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی، سید مصطفی میرسلیم در همایش کانون اعضا و طرفداران حزب موتلفه اسلامی استان تهران با بیان اینکه ما در موتلفه اسلامی با اعتقادی راسخ می‌گوییم به نحوه اداره کشور آشنایی لازم را داریم، اظهار کرد: این یعنی می‌دانیم چگونه باید از نعمت‌هایی که خداوند به ما عطا فرموده است بهره ببریم تا کشور به پیشرفتی خداپسندانه و با دوام برسد.

وی افزود: حتی امروز رهبر معظم انقلاب به عده‌ای ماموریت داده‌اند تا شیوه تحقق پیشرفت کشور را مطابق معیارهای اسلامی  بررسی کنند.

رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی یکی از نعمت‌های خداوند را به کشورمان نسل جوان ایران اسلامی دانست و گفت: جوانان ما سرآمد جوانان سایر کشورهایند. امروز جوانان ایرانی در هر نقطه‌ای از دنیا دست به هر کار ارزشمندى زده‌اند موفقیت‌های چشمگیری بدست آورده اند و افتخار آفریده اند.

میرسلیم در ادامه با تاکید بر اینکه ما نمی‌توانیم کاری مثبت برای کشورمان انجام دهیم مگر اینکه برمبنای آینده‌نگری باشد، تصریح کرد: تصمیم موتلفه اسلامی برای ورود به عرصه انتخابات براساس آینده نگری بوده است؛ آینده نگری متفاوت از خیال‌بافی است و بدان معناست که بدانیم ما در گذشته در چه وضعی به سر می‌بردیم و امروز به چه موفقیت‌هایی رسیده‌ایم تا بتوانیم بر مبنای  روند آن توفیقات، در آینده برای حل تمام مشکلات کشور و رسیدن به پیشرفت برنامه‌ریزی کنیم.

وی افزود: متاسفانه ما امروز در کشور گرفتار برخی انحرافات همچون پدیده اختلاس‌، مفاسد اقتصادی و فرهنگی و اجتماعی شده‌ایم که به هیچ وجه برازنده نظام اسلامی نیست. باید از خودمان بپرسیم که چرا به گوهر ناب انقلاب اسلامی که ملت ایران به وسیله آن به پیروزی‌های بزرگی در مقاطع مختلفی همچون هشت سال جنگ تحمیلی رسید، بی توجهی کرده‌ایم؟ آیا ما باید نسبت به مسائلی که در کشور انقلابی ایران رخ می‌دهد بی‌توجه باشیم و به راحتی از کنار آنها عبور کنیم؟

رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه موتلفه اسلامی تصمیم گرفته است وارد صحنه انتخابات شود و تا پایان بایستد، زیرا اعتقاد دارد دیگر نمی‌توان ارزش‌های ناب انقلاب اسلامی را بدون مدافع رها کرد، گفت: ما نمی‌توانیم نسبت به حفظ میراث امام خمینی(ره) و شهدای انقلاب اسلامی و حل معضلات کنونى کشور که دل مؤمنان بویژه رهبر معظم انقلاب را به رنج آورده است، بی‌توجه باشیم.

وی در ادامه با اشاره به رویکرد آمریکایی‌ها نسبت به انقلاب اسلامی گفت: آمریکایی‌ها پس از پیروزی انقلاب و حوادثی همچون حادثه طبس که منجر به شکست عملیات نظامی‌شان علیه ملت ایران شد، کینه انقلاب را به دل گرفتند. آنها نمی‌توانند حقیقت موجود در انقلاب اسلامی را بفهمند چراکه در قاموس فکری و اعتقادی‌شان تنها دنیاطلبى  و استکبار جای گرفته است.

میرسلیم تصریح کرد: آمریکایی‌های فکر می‌کنند با اعمال تحریم‌ها می‌توانند بین ما و آرمان‌هایمان فاصله بیندازند؛ درصورتیکه در دوران جنگ تحمیلی تحریم‌های سخت‌تری علیه ما بکار بستند ولی کشور با سیاست‌های خودکفایی بر بسیاری از مشکلات فائق آمد.

وی افزود: اگر دست خداوند پشتیبان ما باشد، تحریم‌ها و تهدیدها مشکل جدیدی برای ما ایجاد نخواهد کرد به شرط اینکه همواره بر ایمان خود استوار و ثابت قدم بمانیم و سپس برمبنای آینده‌نگری و پشتکار، معضلاتمان را برطرف کنیم.

رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه آینده‌نگری در سایر کشورهای دنیا نیز مطرح است، خاطرنشان کرد: ما در آینده نگری از چشم‌اندازهای بیست ساله و ۵۰ ساله جلوتریم چراکه آینده‌نگری ما از جنس آمریکایی‌ و ژاپنی نیست بلکه تا ظهور امام زمان(عج) و در نهایت سرای قیامت را دربر مى‌گیرد. این شکل از آینده نگری را دشمنان ما نمی‌فهمند و معنای آن را نمی‌دانند و هیچ کشور دیگرى  نیز  از آن برخوردار نیست.

لینک کوتاه : https://mirsalim.com/OfyQ1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *